KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038032
nr 1303 8032
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Sydländskt landskap. Signerad, daterad 1938. Olja på pannå, 26x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:41:16
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers